Camişerif Mahallesi, Mücahitler Caddesi, Hilmi Dikici İşhanı Kat:2 No:3-4 Akdeniz/Mersin

Adana avukat

//

admin

Adana avukat, mustafa burkay tunç alanında verdiği başarılı hizmetlerle güven aşılayan avukatlık bürosu yüz yüze görüşmeler ve danışmanlık hizmetleri ile tüm hukuksal sorunlarda yanınızda yer alır. Hukuk konularının tamamına hakim olan büro müvekkillerinin haklarını korumayı görev bilir.

Büronun Faaliyet Alanları

Hak, hukuk ve adalet konularının yaygınlaşması sonucu her türlü anlaşmazlıkların çözümünde başvurulan avukatlık hizmetlerinde yanınızda yer almasını istediğiniz büronun faaliyet gösterdiği alanlar

  • Aile Hukuku
  • İş Hukuku
  • Ceza Hukuku
  • Ticaret Hukuku
  • Gayrimenkul Hukuku

Gibi hukukun her alanında faaliyetlerini sergiler. Deneyimli ve alanında uzman avukatlık hizmeti sunan büro vekalet verilen tüm vekiller adına gerekli prosedürleri hazırlayarak savunma yapar.

adana boşanma avukatı
Adana avukat

Adana Boşanma Avukatı

Özellikle günümüzde en çok talep edilen hukuksal alanlardan biri olan aile hukuku alanında uzmanlaşan büro; kadın veya erkek müvekkillerinin tazminat, nafaka, çocuk, mal paylaşımı, koruma talebi, evlilik sözleşmesi, cezai yaptırım gibi daha pek çok alanda en iyi şekilde savunur.

Tüm haklarını hukuksal çerçevede artıya dönüştürür. Bu nedenle aile hukuku sorunlarında tek çözüm desteğiniz adana boşanma avukatı olan bürodan her türlü destek almanız mümkün.

Adana İş Hukuku Avukatı

İş alanı patron işçi, çalışma şartları ve şekilleri gibi pek çok alt kolu kapsar. İş hukuku alanında da yetişmiş ve deneyim kazanan büro adana işçi avukatı hizmetlerini de başarılı şekilde korur ve bu alanda mağdur olanların haklarını korur. Ayrıca adana ceza avukatı konularını ve adana icra avukatı konularını da başarılı şekilde icra eden büro baktığı her alanda müvekkillerini son aşamasına kadar savunuyor.

Danışmanlık ve avukatlık hizmetleri alanında uygun fiyatlarla yanınızda olan büroya kişisel ve toplu hukuksal sorunlarda başvurabilir ve hizmet alabilirsiniz. Hukuk bürosu olarak ülkenin her yerinde mağduriyet yaşayanların yanında olan büro ile iletişim kurmak için web sitesi bulunur. Bu web sitesinde tanıtım ve yaptıkları hizmetlere yer verilir. Büro ile hukuksal alanda iletişim kurmak için web sitesi üzerinde yer alan ofis adresi veya telefon numaralarından iletişim kurmak mümkün.

Amacı haklının yanında yer almak olan büro hakların savunulacağı tek adrestir. Savunma için gerekli ön hazırlık raporu, müvekkilin uğradığı haksızlıkları müvekkil adına kanıtlarla ispat etme, bu alanda tüm hakları elde etmek ve başarılı bir sonuç ile amaca ulaşmanızda sizin adınıza savunma yapan büro uyuşmazlıklarda arabuluculuk hizmeti de sunuyor. Web adresi üzerinden 7/24 online adana avukat telefon numaraları erişime açık.

Adana Avukat

Şimdi İletişime Geçin

Yorum yapın