Camişerif Mahallesi, Mücahitler Caddesi, Hilmi Dikici İşhanı Kat:2 No:3-4 Akdeniz/Mersin

Güzellik, Estetik Ve Epilasyon Merkezlerinde Karşılaşılan Sorunlar Ve Hukuki Çözüm Yolları

//

admin

Güzellik estetik ve epilasyon merkezi avukatı, Günümüzde insanlar hayatlarını çalışıp sürdürürken bir yandan da güzelliklerine bakıyorlar. Yani hem iş hem de insanın doğasında bulunan güzelliğinden ödün vermemeye çalışıyor. Çünkü bu insanların doğasında bulunuyor.


Güzellik bu konuda her şeyden öncelik geliyor. Hatta bununla ilgi insanların birçok estetik merkezlerine gittikleri ve bu estetikler sonucu kendine olan öz güvenlerinin gittikçe arttığını dile getiriyorlar. İnsanlar her şeyinden ödün verirler yapılan araştırmalar sonucu kendin güzelliğinde ödün vermedikleri ortaya çıkıyor.


Bazen de bu güzellik merkezlerinde yapılan estetikler neticesinde olumsuz ögeler doğabiliyor. Bu olumsuzlukla karşılaşan biri ne yapması gerekiyor. Bununla alakalı Mersin’de bulunan mersin avukat ya da mersin güzellik merkezi avukatı olarak da geçen Avukat Mustafa Burkay Tunç’a başvurabilirler. Gerekli tüm yasal haklarını bu avukat ile takip altına alabiliyorlar. Avukat Mustafa Burkay Tunç bilgilerini aşağıda paylaşılıyor…

Güzellik, Estetik Ve Epilasyon Merkezlerinde Karşılaşılan Sorunlar Ve Hukuki Çözüm Yolları
Güzellik, Estetik Ve Epilasyon Merkezlerinde Karşılaşılan Sorunlar Ve Hukuki Çözüm Yolları

Güzellik Merkezlerini Mahkemeye Veriliyor mu?


Yapılan hizmet sonucu eğer güzellik merkezi ile bu işi yaptıran kişi arasında bir olumsuzluk bulunuyorsa mahkeme hakları haliyle doğmuş oluyor. Çünkü bu merkezlere giden kişiler söz verilen şeyleri karşılamıyorsa ve ücret karşılığını bulmuyorsa mahkemeye başvurabiliyorlar. Bu konuda alanında uzmanlaşmış biri mersin avukat ve ya mersin güzellik merkezi avukatı olarak adı geçen Avukat Mustafa Burkay Tunç ile iletişime geçilmesi gerekiyor.

Epilasyon, Cilt Bakımı ve Estetik Operasyon Sırasında Oluşan Yanıklar veya Yaralar Yaralama Suçuna Girer mi?

Epilasyon ve cilt bakımı sırasında en çok karşılaşan sorunlardan biri sıklıkla yanıklardır. Yanıklar Adli Tıp Kurumu tarafından yayınlanan Türk Ceza Kanunu’nda Yayımlanan Yaralama Suçlarının Adli Tıp Açısından Değerlendirilmesi isimli çalışmada yaralama kapsamında değerlendirilmiştir. Ancak yaralama suçu, yaralanmanın niteliğine, vakanın gerçekleşme şekline göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple doğru yorumda bulunabilmek için tam teşekküllü bir sağlık kurumundan alınacak rapor gerekmektedir. Yaygın uygulamaya göre oluşan birinci derece yanıklar basit tıbbi müdahale ile giderilebilecek cinsten yaralama olarak kabul edilmektedir. Bu çerçevede yaralama suçunun maddi unsurunun oluştuğu aşikardır.

Güzellik, Estetik Ve Epilasyon Merkezlerinde Karşılaşılan Sorunlar Ve Hukuki Çözüm Yolları
lazer epilasyon yanık davası

Hukuki Çözüm Yolları Nelerdir?

Bu konuda herhangi bir problem yaşayan kişilerin yaptıkları çözümler arasında mahkemeye başvurularak mağdur edildiklerini söylemeleri yeterli oluyor. Bu konuda yine alanında en iyilerden olan Mustafa Burkay Tunç ile iletişim sonucu haklarınızı en iyi şekilde savunmanıza yardımcı olunuyor.

Adres Bilgileri Nelerdir?

Hizmet seçenekleri arsında online randevu sistemi ile kendi mekanında hizmet sunuyor.
Adres bilgileri: Cami Şerif Mahallesi, Mücahitler Caddesi, Hilmi Dikici İş Hanı Kat:2 No: 3-4, ve 33060 Akdeniz/Mersin
Saatler: Açılış kapanış saatleri hafta içi her gün sabah saat 8 de açılıp kapanış saati olarak saat 21 olarak hizmet veriyor. Hafta sonu isi Cumartesi günü sabah açılış 8, akşam kapanış 20 olarak hizmet veriyor.
Güncel telefon numarası: 0537 218 66 70 tir. Bu numara ile iletişime geçilebiliyor.

Mersin Avukatı

Şimdi İletişime Geçin

Yorum yapın