Camişerif Mahallesi, Mücahitler Caddesi, Hilmi Dikici İşhanı Kat:2 No:3-4 Akdeniz/Mersin

Mersin Avukatları Telefon Numaraları

//

admin

Mersin avukat numaraları Mersin Barosuna kayıtlı avukatlardan oluşmaktadır. Mersin barosuna kayıtlı mersin avukat numaralarına ulaşmak günümüz teknolojisinde bi hayli kolaylaşmıştır.

MERSİN AVUKAT TELEFON NUMARALARINA NASIL ULAŞABİLİRİM ?

Mersin avukatlarının telefon numaralarına şu şekillerde bulabilirsiniz :

Mersin avukatları telefon numaralarına ulaşmak için günümüzde en güncel kullanımı olan internet ve baro levhasını kullanabilirsiniz. Mersin avukatlarının telefon numaralarını aşağıda belirtilen şekilde bulabilirsiniz :

Avukatın ismini Google arama moturunda aratarak avukatın web sitesinde bulunan iletişim kısmından bulabilirsiniz.

http://www.mersinbarosu.org.tr/barolevhasi  Adlı Mersin Barosuna ait web sitesine girerek , “Baro Levhası” adlı kısımdan avukatın isim ve soyismini aratarak telefon numarasına ulaşabilirsiniz.

0 324 232 18 45 numaralı Mersin Adalet Sarayına ait numarayı arayıp Mersin Barosuna bağlanarak görevli kişiden isim soyisim vererek ilgili avukatın telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Peki Avukatın Adına ulaşamıyorsam ?

Google arama motoruna vatandaş uyap yazarak TC Kimlik numaranız ve e devlet şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Daha sonra dosyalarım sekmesinden hakkınızda açılan davayı ve avukatı öğrenebilirsiniz.

 

Mersin İş hukuku avukatı , Mersin Boşanma Avukatı , Mersin Avukat Mustafa Burkay Tunç’a 0537 218 66 70 numaralı telefondan hızlıca ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın