Camişerif Mahallesi, Mücahitler Caddesi, Hilmi Dikici İşhanı Kat:2 No:3-4 Akdeniz/Mersin

Mersin erdemli avukat

//

admin

Üniversite sayılarının ve üniversite okuyanların artmasıyla hukuk mezunları, dolayısıyla da avukatlar artmıştır. Ancak bu dönemde avukat bulmak kolayken, işinde başarılı ve yetenekli avukat bulmak zor hale gelmiştir. Mustafa Burkay Tunç, Mersin’de ikamet eden başarılı avukatlardan biridir. Kendisini hukukun tek alanında değil, birçok alanında geliştirmiş, geliştirmeye de devam etmektedir. Hukuk bürosunda başka yetenekli avukatların da desteği ile müvekkillerine başarılı hizmetler vermektedirler.

Mersin Erdemli Ceza Avukatı

Ceza avukatı bulmak kolayken, başarılı bir ceza avukatı bulmak zordur. Mustafa Burkay Tunç, ceza hukuku davalarına da bakan başarılı avukatlardan biridir. Bu yüzden yalnızca Mersin’den değil, çevre iller başta olmak üzere tüm Türkiye’den gelen müvekkilleri vardır. Mustafa Burkay Tunç ve hukuk bürosunda çalışanları tarafından müvekkillerine başarıyla hizmet verilmektedir.

Mersin Erdemli Boşanma Avukatı

Boşanmaların neredeyse evlenme oranlarına yaklaştığı günümüzde, birçok boşanma avukatına ihtiyaç duyulmaktadır. Boşanma avukatının başarılı olması ve sizi her açıdan düşünerek mağdur etmemesi oldukça önemlidir. Bu yüzden Mustafa Burkay Tunç gibi işinde azimli olan ve her davasını ilk ve son davası gibi gören avukatlarla bu işlerde başarı elde edilir. Hem kendini geliştirmeye devam etmesi hem de güncel gelişmeleri de takip etmesi bu açıdan oldukça önemlidir.

mersin erdemli icra avukatı
Mersin erdemli avukat

Mersin Erdemli İcra Avukatı

Mersin Erdemli başta olmak üzere önce tüm Mersin’e ardından da tüm Türkiye’ye hizmet veren Mustafa Burkay Tunç, icra hukukunda da başarılı sonuçlar almaktadır. Mersin barosuna bağlı olan Mustafa Burkay Tunç, birçok hukuk alanında olduğu gibi icra hukukunda da oldukça başarılıdır.

Mersin Erdemli İşçi Avukatı

Mersin Erdemlide işçi avukatlığına, özellikle son dönemlerde işçi çıkarımının çok olduğu dönemde oldukça fazla ihtiyaç vardır. Mustafa Burkay Tunç ve ekibi, iş hukukuna da diğerleri kadar özen göstermekte ve başarılı sonuçlar elde etmektedir. Tercih edenlerin memnun kaldığı, her davayı sanki şahsi davasıymış gibi gören ve çalışan Mustafa Burkay Tunç da bu sayede kısa sürede en çok aranan avukatlardan biri olmuştur.

Mersin Erdemli Avukat Telefon Numaraları

Mersin Erdemli’de işçi, icra, boşanma ve ceza avukatlarına ihtiyaç duyduğunuzda, kolayca Mersin barosundan iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Mersin Avukat Mustafa Burkay Tunç’un da Mersin barosuna bağlı başarılı bir avukat olarak iletişim bilgileri baroda mevcuttur. Barodan telefon numarasını alabilirsiniz ya da ofisinden direkt randevu alarak bire bir görüşme de sağlayabilirsiniz. Mustafa Burkay Tunç ve ekibiyle davalarınızda başarılı sonuçlar elde etmek ve sonuçlardan memnun kalmak için yapmanız gereken yalnızca görüşme ayarlamak olacaktır.

Mersin Erdemli Avukat

Şimdi İletişime Geçin

Yorum yapın