Mersin şirket avukat

Ticaret ve Şirketler Hukuku alanında sahip olduğu deneyim ve tecrübesiyle Avukat Mustafa Burkay Tunç başta Mersin olmak üzere Türkiye’de bulunan şirketlere hizmet veriyor. Ticari davalarda her zaman sizleri kusursuz bir şekilde temsil ederek davaları sonuçlandırıyor.

Ticaret ve Şirketler Hukuku çok kapsamlı bir mevzuat olduğu için bu alan ilgili davalarınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mersin Şirket Avukatı olarak ticari işletme konumunda bulunan firmaların her türlü davalarına bakıyoruz.

Mersin Ticaret Avukatı

Ticaret Hukuku avukatı ticari ilişkilere konu davalara bakan kişidir. Günümüzde ticari ilişkilerin karmaşık gelmesi nedeniyle ilerde bazı sorunlara neden olabilir. Bu durum şirketleri için büyük önem arz ettiği için tedbir alınması zorunlu hale gelmiştir. Çünkü ticari davalarında alınabilecek kötü sonuçlarda yıllarca emek verilen şirketlerin zarar görmesine neden olacaktır.

Bundan dolayı Ticaret Hukuku ile ilgili hukuki işlemlerin düzenlenmesi için deneyimli bir ticaret hukuku avukatına ihtiyaç duyulur. Mersin Ticaret Avukatı olan Mustafa Burkay Tunç Ticaret ve Şirketler Hukuku alanda uzman olup yapılacak işlemlerde başvuracağınız ilk kişilerden birisidir.

Mersin En İyi Şirket Avukatı

Şirketler Hukuku avukatların hizmet verdiği çok kapsamlı bir hukuk dalıdır. Şirket Avukatı ticaret kanunu ve şirketler kanunu alanında da uzmanlaşmış kişiler olması gerekir. Bu hukuk alanında ortaya çıkan davalarda şirket avukatları yargı yolunan baş vurması ve davaların takibi konusundan önemli hizmetler sunuyor.

Ticaret Ve Şirket Avukatı Danışmanlık Hizmeti

Ticaret ve şirket avukatları temel olarak verdikleri en önemli hizmet hiç kuşkusuz danışmanlık hizmetleri oluyor. Ticaret ve şirket avukatların danışmanlık ettiği konuları şöyle sıralayabiliriz.

  • Hukuki prosedürler,
  • Sermaye artırma ve azaltma işleri,
  • Haksız rekabet,
  • Şirket yönetimi,
  • Kredi sözleşmeleri,

Yukarıda yer alan alanlarda şirket avukatları hukuki danışmanlık işlemlerini yürütürken aynı zamanda şirket aleyhine açılan davalarda şirketi savunarak dava takibi yapar.

Mersin Anonim Şirket Avukatı

Mersin avukat Günümüzde teknoloji birçok alanı etkilediği ticaret hayatını da oldukça etkilemiştir. Bu durum aynı zaman ticaret alanında hukuki uyuşmazlıkların ortaya çıkmasına da sebep olmuştur.

Ticari faaliyetlerinin gelişmesine bağlı olarak bu alanda hizmet veren avukatlara da ihtiyaç artırmıştır. Türk Ticaret Kanununda yer alan dört tip şirket tütünden biri olan anonim şirketin ticari faaliyetlerinden kaynaklanan davalarda ise anonim şirket avukatlarından destek alınır.

Mersin Anonim Şirket Avukatı Mustafa Burkay Tunç ticari davalarına yönelik müvekkillerine her türlü hukuki danışmanlık hizmeti veriyor. Müvekkillerin şirketlerinde inceleme yapana şirket avukatı eksik buldukları konuları ve şirket ihtiyaçlarını belirleyerek uygun çözümler sunar.

Mersin Şirket Avukatı

Şimdi İletişime Geçin

Geç Gelen Adalet, Adalet Değildir

Mersin Avukat Mustafa Burkay Tunç Hukuk Bürosu

WhatsApp