Camişerif Mahallesi, Mücahitler Caddesi, Hilmi Dikici İşhanı Kat:2 No:3-4 Akdeniz/Mersin

Mezitli Avukat

//

admin

Avukat sayısı her ne kadar günümüzde fazla olsa da, kaliteli ve işinde başarılı avukatları bulmak da bir o kadar zor olmaktadır. Mezitli bölgesinde de birçok sayıda avukat vardır. Bunlardan birisi olan Mustafa Burkay Tunç, hem başarısı hem de tecrübesi ile Mezitli bölgesinin en çok aranan avukatlarından biri olmuştur. Tecrübesi ve bilgi birikimi dışında, her müvekkili ile de ilk ve son işi gibi çalışması başarısının kısa sürede yayılmasını sağlamaktadır.

Mezitli Ceza Avukatı

Başta Mersin bölgeleri olmak üzere, Türkiye’nin birçok alanında hizmet vermekte olan Mustafa Burkay Tunç, hukuk bürosunda çalışan avukatlarla da birlikte müvekkillerini dinleyerek ve onları anlayarak işlerini almaktadır. Ceza hukukunda da oldukça başarılı ceza avukatları vardır. Mustafa Burkay Tunç başta olmak üzere, bürosunda çalışan avukatları da ceza hukuku alanında oldukça başarılıdır. Hem Mustafa Burkay Tunç, hem de avukatları kendini sürekli geliştiren aynı zamanda da gündemi takip eden avukatlardır. Bu yüzden tercih eden müvekkiller her zaman memnun kalmaktadır.

Mezitli Boşanma Avukatı

Mezitli’de boşanma avukatı ihtiyacı da oldukça fazladır. Boşanmaların artmasıyla çekişmeli ya da anlaşmalı boşanma davalarında mutlaka avukat tercihi doğru yapılmalıdır. Hiçbir konuda mağdur etmeyecek avukatlarla çalışmak oldukça önemlidir. Mustafa Burkay Tunç da boşanma davalarında da hem çok başarılı hem de çok aranan bir avukattır. Mersin bölgelerinden Mezitli başta olmak üzere, Türkiye’nin her yerine hizmet veren Mustafa Burkay Tunç, tercih eden müvekkillerini memnun bırakmaktadır.

mezitli avukat
Mezitli Avukat

Mezitli İcra Avukatı

İcra davaları oldukça fazla olan ve önem taşıyan davalardandır. Mersin bölgelerinden Mezitli başta olmak üzere her yerinde başarılı işler yapan Mersin Avukat Mustafa Burkay Tunç, icra davalarında da oldukça başarılıdır. Her türlü icra dosyasında başarılı çalışmaları ve tecrübeleri sonucu davaların hakkını vermektedir.

Mezitli İşçi Avukatı

İşçi davaları, son dönemlerde oldukça artmıştır. İşten çıkarılanlar başta olmak üzere birçok alanda iş davaları açılmaktadır. İş hukukunda da oldukça başarılı olan Mustafa Burkay Tunç, müvekkillerini her zaman dinleyerek onlara başarılı hizmetler sunmaktadır. Mersin Mezitli bölgesinde ve her yerde işçi avukatı ihtiyacınız için de Mustafa Burkay Tunç’tan destek alabilirsiniz.

Mezitli Avukat Numaralarını Nereden Bulabilirim?

Mezitli bölgesinde yer alan ve birçok hukuk davalarında hizmet veren avukatlara ulaşmak oldukça kolaydır. Web sayfalarından ya da direkt Mersin barosundan iletişim numaralarına ulaşarak görüşme talebinde bulunabilirsiniz. Özellikle başka şehirlerden gelecek olanlar Mustafa Burkay Tunç için de mutlaka randevu oluşturmalıdır. Bu sayede beklemeden belirlenen zamanda avukatlarla görüşebilirsiniz.

Mezitli Avukat

Şimdi İletişime Geçin

Yorum yapın