Camişerif Mahallesi, Mücahitler Caddesi, Hilmi Dikici İşhanı Kat:2 No:3-4 Akdeniz/Mersin

Mersin iş mahkemesi avukatı

//

admin

Mersin İş Mahkemesi avukatı, İş hukuku, iş davası olarak bilinen, temelde işçi ile işveren arasındaki ilişkileri düzenleyen hukuk dalıdır. Sosyal güvenlik hukuku da, yine işçi işveren arasındaki ilişkilerden kaynaklanan, aynı zamanda kamu hukukunu da ilgilendiren, işçinin sosyal haklarını düzenleyen hukuk alanıdır. İşveren gerçek bir kişi veya özel şirket olabileceği gibi bir kamu kurumu da olabilir.

Mersin İş Mahkemesi avukatı işverenler karşısında işçilerin haklarını savunan, bir takım güvenceler sağlayan avukata nedir.

Mersin İş Hukuku Avukatı

Mersin iş hukuku avukatı olarak hizmet veren avukatlık büromuza işçilik alacak ve tazminat davalarında avukat desteği ile ulaşabilirsiniz.

Mersin’in En İyi İşçi Avukatı

Mersin’de ikamet eden işçilerin aradığı en iyi işçi avukatı olarak insanların ilk tercih ettikleri avukatlık büroları arasında yer alan Av. Mustafa Burkay Tunç Avukatlık Bürosu iş davalarında istediğiniz sonuçları alabilmeniz için var gücüyle çabalamaktadır. Ayrıca en iyi şekilde davalarınızı sonuçlandırmak için sizlere yol gösterici olacaktır.

Mersin iş mahkemesi avukatı
Mersin iş hukuku avukatı

Mersin Avukat, Mersin İş Davası Avukatı

Tüm işçilik alacaklarında ve işçilerin tazminatları hususunda hizmetler veren Mersin Avukat Mustafa Burkay Tunç avukatlık bürosu iş hukukundaki en güncel mevzuatları sizleri en iyi şekilde bilgilendirerek dava süreçlerinde uygulayarak etkili sonuçlar alabilmenize imkân tanımaktadır.

Başarı oranı oldukça yüksek olan Mersin Avukat ve Mersin İş Davası Avukatı Mustafa Burkay Tunç mesleğe ilk başladığından beri Mersin’deki işçilerin iş davalarını yürütmüş ve bu davalardan müvekkillerini memnun eden sonuçlar alabilmeyi başarmıştır.

Mersin İş Mahkemesi Avukatlık Ücretleri

Günümüzde yaşanan ekonomik kriz ile beraber insanları avukatlık ücretleri konusunda araştırmaya yapmaya itmektedir. Mersin avukat, Mersin İş Mahkemesi avukatı ücretleri baro tarifesine göre belirlenmektedir. İşçilik alacağı davalarında genelde yüzdelik olarak anlaşma sağlanmaktadır. Bu konuda tarifenin belirlediği çıkan tazminatın %15 ile % 25 arasında avukatlık ücreti belirlenmektedir.  

Tüm bu konularda daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız Mersin İş hukuku avukatı sayfamızı takip edebilir ya da 0537 218 6670 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Mersin İş Mahkemesi Avukatı

Şimdi İletişime Geçin

İşten Çıkarıldım Hangi Avukat Bakar

İşten çıkarılmalar sonrasında hukuki açıdan iş hukuku bilgisi olan avukatlar davalara bakar. İş mahkemesi avukatları ileri decede  hukuku bilgileri ve deneyimleri vardır.

Mersin en iyi iş hukuku avukatı

Avukat Mustafa Burkay Tunç avukatlık bürosu iş hukukundaki en güncel mevzuatları sizleri en iyi şekilde bilgilendirerek dava süreçlerinde uygulayarak etkili sonuçlar alabilmenize imkân tanımaktadır.

Yorum yapın