Camişerif Mahallesi, Mücahitler Caddesi, Hilmi Dikici İşhanı Kat:2 No:3-4 Akdeniz/Mersin

Tarsus Avukat

//

admin

Avukat sayısında son yıllarda inanılmaz bir artma olsa da, avukatlık herkesin hakkıyla yapabileceği bir meslek değildir. Bu işi yapanların her işini severek, ilk ve tek işiymiş gibi sahiplenerek ve müvekkillerinin isteklerini ön planda tutarak yapması gerekir. Aksi takdirde avukatlık, sıradan ve emek istemeye işler olarak yapılır. Mustafa Burkay Tunç, mesleğini seven ve işlerini severek yapan başarılı genç avukatlardan biridir. Genç yaşına rağmen oldukça bilgi birikimine sahip olan ve işlerinde başarılı olan Mustafa Burkay Tunç, hukuk bürosundaki diğer avukatlarla birlikte müvekkillerine hizmet veriyorlar.

Tarsus Ceza Avukatı

Mustafa Burkay Tunç, Mersin merkezli olarak avukatlık görevini yapmaktadır. Mersin Avukat Tarsus’ta ceza avukatlığı yapan ve alanında oldukça başarılı olan Mustafa Burkay Tunç, bölgenin en çok tercih edilen ceza avukatlarından biridir. Başarısının yanı sıra bilgi birikimi ve kendisini sürekli geliştirmesi doğrultusunda başarısını kısa sürede önce tüm Mersin’de ardından da Türkiye’de bilinir olmuştur.

tarsus avukat
Tarsus Avukat

Tarsus Boşanma Avukatı

Mustafa Burkay Tunç yalnızca ceza avukatı değil, boşanma avukatlığı da yapmaktadır. Tek bir alanda uzmanlaşmayan, kendisini geliştirmeye devam eden Mustafa Burkay Tunç, bu başarısının da karşılığını mutlu müvekkillerle almaktadır. Özellikle boşanma davalarında tercih edilen avukat oldukça önemlidir. Mustafa Burkay Tunç, boşanma davalarında da oldukça başarılıdır bu yüzden çok sık tercih edilir.

Tarsus İcra Avukatı

Tarsus’ta icra avukatlığı da yapan Mustafa Burkay Tunç, bu alanda da kendini geliştirmiş ve başarılı sonuçlar almıştır. Mustafa Burkay Tunç’un tercih edilmesindeki en önemli etkenlerden biri kendini geliştirmesi, güncel durumları takip etmesi ve ekibinin de çalışmaya ve öğrenmeye her zaman istekli olmasıdır. Bu yüzden yalnızca Tarsus ya da Mersin değil, tüm Türkiye’den oldukça fazla müvekkil gelmektedir.

tarsus ceza avukatı
Tarsus Avukat

Tarsus İşçi Avukatı

Mustafa Burkay Tunç’un, boşanma, icra ve ceza hukukunun başarısının ardından işçi avukatlığında ve iş hukukunda da oldukça başarılıdır. İş hukukunun öneminin her geçen gün arttığı ve işçilerin mağdur edildiği bu dönemde, başarılı bir işçi avukatı da herkese gerekebilir. Mustafa Burkay Tunç bu alanda oldukça fazla tercih edilen ve başarılı avukatlardan biridir. Bu sayede işçilerin mağdur olmamasını ve hak ettiklerini alabilmelerini sağlayarak müvekkillerini memnun eder.

Tarsus Avukat Telefon Numaraları

Tarsus’ta boşanma, icra, ceza ve işçi avukatları her zaman lazım olabilir. Mustafa Burkay Tunç’un başarısından ve tecrübesinden yararlanmak isteyen herkes Mersin barosundan iletişim bilgilerine ulaşabilir. Mersin Barosuna bağlı olan Mustafa Burkay Tunç’un bilgilerine ulaşarak randevu talep edebilir görüşmeleriniz neticesinde karar verebilirsiniz.

Tarsus Avukat

Şimdi İletişime Geçin

Yorum yapın